کاربران گرامی برای بهره مندی از خدمات آنلاین شیوه ارتباطی نیازمند است که بعد از اطمینان از اتصال سیستم به اینترنت برنامه team viewer را برروی سیستم خود نصب نمایند.

برای دانلود و نصب این برنامه می توانید از اینجا دانلود کنید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شرایط استفاده از خدمات آنلاین و از راه دور:

۱- در شرایطی که ایرادی در سیستم شما پیش آمده که قادر به رفع آن نبودید و نیاز مبرم به رفع آن دارید.

۲- در شرایطی که نیاز به نصب نرم افزار دارید.

۳- در شرایطی که نیاز به نصب آنتی ویروس دارید.

۴- در شرایطی که نیاز به بررسی کلی سیستم توسط یک کارشناس دارید و … .

نحوه ارتباط با متخصص برای بهره مندی از خدمات آنلاین و از راه دور:

بعد از دانلود و اجرای برنامه team viewer برنامه به شما یک your id  و  password ارائه می دهد.

بعد از ارسال فرم و درج شرح درخواست مورد نظر، همکاران ما با شما ارتباط برقرار کرده و متخصص مورد نظر از طریق your id  و  password ارائه شده توسط شما، به حل مشکل سیستم می پردازد.

شما نیز با خیالی آسوده بنشینید و شاهد رفع مشکل سیستم خود باشید.

تعرفه پرداخت هزینه خدمات آنلاین و از راه دور:

هزینه خدمات ارتباط از راه دور برای هر نیم ساعت مبلغ ده هزار و دویست و پنجاه تومان می باشد که مشتریان محترم می توانید با کلیک بر روی عبـــارت ثبـــت درخواست به میزان نیاز برای هر نیم ساعت به سبد درخواست اضافه نموده و با کلیک بر روی تکمیل فرآیند به درگاه بانکی متصل شده و پس از تایید پرداخت توسط بانک به سایت برگشت داده می شوید.

در صفحه برگشت داده شده، شماره رسید و مبلغ پرداخت برای شما درج می گردد که ضمن یادداشت شماره رسید و مبلغ پرداختی با تکمیل و ارسال اطلاعات خواسته شده، کارشناس مربوطه با شما تماس می گیرد. جهت هماهنگی بیشتر می توانید از صفحه ارتباط با ما جهت کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

در صورت نیاز به خرید تجهیزات کامپیوتر می توانید به سایت ما مراجعه کنید.